-Milan Špinka reality-

Náš tým

 -milan Špinka reality-

I reality se dají dělat zkušeně, profesionálně a spolehlivě

 -milan Špinka reality-

Kdo jsem?

Jmenuji se Milan Špinka a jsem realitním makléřem tělem i duší. Znáte to, po dokončení Vysoké školy ekonomické jsem přemýšlel jakým směrem se vydat, věděl jsem ale, že mě realitní trh vždy lákal, tak jsem do oboru skočil po hlavě. V realitním a finančním světě se tedy pohybuji již od roku 2011.

Vždy jsem rád spolupracoval s lidmi, kteří chtějí něčeho dosáhnout a proto jsem již několikátým rokem na manažerské pozici ve společnosti eDO Reality. Zde vyznávají stejné hodnoty jako já – profesionalita, spolehlivost a ve spolupráci s finančními poradci ze společnosti eDO Finance poskytování komplexní služby klientům. Je skvělé vědět, že jsme schopni s mým týme klientům poskytnout služby na vysoké úrovni nejen při prodeji či pronájmu nemovitosti, ale také v oblasti financí a investic.

Od určité chvíle v mé kariéře jsem zjistil, že mě baví předávat své zkušenosti dále a společně s Ondrou Kozubem jsem začal tvořit silný realitní tým, který působí téměř v každé lokalitě v Čechách. Nové kolegy, kteří chtějí spojit jméno se silnou, stabilní společností stále hledám. Připoj se k nám a tvoje práce získá nový rozměr

 -Milan Špinka reality-

Můj realitní tým

Alena Malá

Alena je zaměřena na lokalitu Středočeského kraje, zejména v Mladé Boleslavi, ale také působí v Praze a kraji Libereckém. Je to naše královna pronájmů, což se ví po celé Boleslavi. Můžete se na ní obrátit ale i v případě, pokud chcete pomoci s prodejem. Má bohaté zkušenosti i s developerskými projekty a složitějšími obchodními případy.

www.alenamala.cz

Stanislav Černý

Standa působí také ve Středočeském kraji a jeho dominantou jsou prodeje a pronájmy v Mladé Boleslavi a Nymbursku. V realitním oboru je již také nějaký ten pátek, je dynamický a klientům se vždy snaží maximálně pomoci ve všech otázkách.

www.stanislavcerny.cz

Martin Šašek
Martin Šašek

Martin je naše štístko, každý obchod, který má na starosti, řeší s precizností. Pokud mu svěříte nemovitost, vždy najde vhodného zájemce a to ve velmi krátkém čase, jeho úspěšnost je obdivuhodná. Působí zejména v lokalitě Prahy, Středních a Jižních Čech.

Lukáš Hovorka

Náš skvělý kolega z Hradeckého a Pardubického kraje. Díky své původní profesi, která byla zaměřená na online marketing, najde vždy skvělé řešení, jak nemovitost vždy dostat co nejlépe mezi potenciální kupující. Je zaměřený na prodej i pronájem, působí také ve Středočeském kraji.

 -milan Špinka reality-

Chceš být úspěšný realitní makléř, který jde s dobou a dělá svojí práci kvalitně?

Přidej se k nám do týmu.