-Milan Špinka reality-

Prodej nemovitostí

-milan Špinka reality-

Realitní poradenství

Spolupráce se mnou a mým týmem je postavená od začátku na pevných základech, jasně stanovených podmínkách spolupráce a kvalitně odvedené práci. Abychom toto všechno splnili, je třeba mít vhodnou prodejní a marketingovou strategii a znát celý proces prodeje do detailu. Včetně kvalitní analýzy realitního trhu a stanovení té správné prodejní ceny. Jenom tak nás nic nepřekvapí a na jakékoliv situace na trhu budeme schopni pružně reagovat.

 -Milan Špinka reality-

Homestaging a příprava nemovitosti

S homestagingem dosáhnete mnoha výhod. První dojem je klíčový a díky našim zkušeným designérům a interiérovým odborníkům se Vaše nemovitost promění v prostor, který okouzlí každého. Skloubíme umění aranžování, vhodnou a stylové doplňky tak, aby Vaše nemovitost vynikla a zaujala. Homestaging pomáhá potenciálním kupujícím představit si, jak by v daném prostoru mohli žít, a tím zvyšuje jejich zájem i cenu nabídky. Prodej Vaší nemovitosti bude rychlejší a s vyšší dosaženou cenou. 

-milan Špinka reality-

Kvalitní fotky

S našimi kvalitními fotografiemi od profesionálních fotografů zajistíme, že Vaše nemovitost se bude prezentovat v nejlepším světle. Právě tyto detailní a esteticky zajímavé snímky přitahují potenciální kupující a zvyšují jejich zájem. První dojem je nezaměnitelný a my se postaráme, aby byl opravdu skvělý a odrazil se v rychlosti prodeje a dosažené ceně.

 -Milan Špinka reality-

Virtuální prohlídka

Pomocí virtuální prohlídky přenášíme potenciální kupující přímo do Vaší nemovitosti, a to z pohodlí jejich domova. Díky realistickému vizuálnímu zážitku virtuálních prohlídek se zájemci mohou procházet jednotlivými místnostmi, zkoumat detaily a pocity, a to kdykoliv a odkudkoliv.

Virtuální prohlídka eliminuje geografické omezení a otevírá Vaši nabídku širšímu okruhu zájemců. Získáme také vyšší míru zájmu od seriózních zájemců, kteří již mají autentický pocit z prostory Vaší nemovitosti.

-milan Špinka reality-

Videoprohlídka

S našimi profesionálně vytvořenými videoprohlídkami vytváříme zážitek, který potenciální kupující zaujme a přiblíží jim Vaši nemovitost jako živou realitu. Videoprohlídky jsou dokonalým nástrojem pro prezentaci Vašeho domova, protože umožňují zájemcům prohlédnout si každý koutek prostoru s detailním a poutavou hudbou, která dokreslí atmosféru.

Videoprohlídky jsou nejen moderní, ale také efektivní – oslovují širší publikum a šetří čas, jelikož zájemci si mohou prohlídnout nemovitost kdykoliv a odkudkoliv. S naší službou videoprohlídek se Vaše nabídka vynoří z davu a přitáhne pozornost seriózních zájemců. 

 -Milan Špinka reality-

Půdorys

Otevřeme dveře k potenciálním kupcům a ukážeme jim skutečný potenciál Vaší nemovitosti díky profesionálně vytvořenému půdorysu. S naším detailním půdorysem si zájemci mohou představit dispozici, prostorové uspořádání a možnosti Vašeho domu jako by žili uvnitř.

Půdorys představuje vizuální mapu Vaší nemovitosti, která pomáhá zájemcům zorientovat se a získat přehled o jednotlivých místnostech a jejich propojení. Vytvořený půdorys je klíčem k úspěšnému prodeji, protože pomáhá potenciálním kupujícím plánovat a rozhodovat se s větší jistotou.

-milan Špinka reality-

Kvalitní inzerce

Cílem inzerce je maximalizovat viditelnost Vaší nemovitosti a dosáhnout co nejširšího okruhu potenciálních zájemců. Proto inzerujeme na desítkách serverů a nejvíce pracujeme s těmi nejsilnějšími, což vytváří šanci na rychlý prodej Vaší nemovitosti. Nechte nás efektivně propagovat Vaši nabídku a přesvědčte se sami. S naší inzercí na realitních portálech dosáhnete maximálního dosahu i díky topování a zvýšíte tak své šance na úspěšný prodej.

 -Milan Špinka reality-

Kampaně na sociálních sítích

Kvalitní prodej nemovitosti již dávno není jen o inzertních portálech. Je třeba dělat něco navíc. Sociální sítě jsou dnes na realitním trhu rozdílovou službou.

Díky kampaním na sociálních sítích totiž oslovíme další tisíce potenciálních kupců a zvýšíme tak pravděpodobnost prodeje.

Kampaně průběžně vyhodnocujeme a aktivně pracujeme s  marketingovou strategií a situací na trhu.

-milan Špinka reality-

Financování nemovitosti

Finančně-poradenský tým Ing. Ondřeje Kozuba má více než 12 let zkušeností s financováním nemovitostí a developerských projektů. Poskytneme Vám tedy srovnání hypoték, které je založeno nejen na nejnižší úrokové sazbě, ale zohledňuje přesně Vaší situaci a veškeré náklady s hypotékou spojené. S využitím těchto zkušeností budeme Vaším finančním průvodcem nejen při sjednání, ale po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Komplexní správa majetku je směr, který nás dlouhodobě baví a klientům přináší skutečnou přidanou hodnotu. Nejsme jen jednorázový „sales“.

 -Milan Špinka reality-

Právní servis

Prodej nemovitosti může být složitý a plný právních nuancí, ale s naším profesionálním právním servisem se nemusíte obávat.

Zajistíme komplexní právní servis včetně vyhotovení rezervační smlouvy, kupní smlouvy, smlouvy o advokátní úschově a samozřejmě také zajistíme advokátní úschovu. 

Se všemi náležitosti právního procesu vás seznámíme již na začátku a vše důkladně vysvětlíme, abyste měli od počátku jasno, co Vás čeká.